Nowoczesne technologie w zgodzie z naturą

nowoczesne technologie budowy tarasów

Konserwacja desek

Jednym z podstawowych bodźców, jakie wpływają na trwałość desek jest konserwacja ich za pomocą specjalnych farb do drewna. Dlatego Dubajfor korzysta z farb i lazurów najwyższej jakości - na przykład firmy Remmers. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji lakiery chronią i uszlachetniają drewno narażone na działanie warunków pogodowych przez o wiele dłuższy czas niż tradycyjne preparaty impregnujące. Ciągle ulepszane składy farb mniej szkodzą środowisku, a dodatkowo uszlachetniają elementy wykonane z naturalnych materiałów. W szerokim asortymencie firm produkujących powłoki do drewna można znaleźć też różne preparaty mające dodatkowe właściwości, jak na przykład usuwanie glonów i mchu, dzięki czemu Klienci jeszcze skuteczniej oszczędzają pieniądze oraz swój czas.

nowoczesne technologie budowy tarasów

Dobór drewna

Niemniej ważny jest wybór odpowiedniego drewna. Niektóre rodzaje nie tylko kuszą pięknym wyglądem, ale mają też niesamowicie długą trwałość. Zmodyfikowane drewno Kebony daje aż 30 lat gwarancji i zapewnia luksusowy wygląd, natomiast deska tarasowa z Bangkirai świetnie nadaje się do budowy tarasu, ponieważ jest jednym z najtrwalszych rodzajów drewna ze względu na wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz ataki grzybów i szkodników. Nabywając materiał od takich producentów jak Seca i Global Biznes, firma Dubajfor to producent tarasów drewnianych korzystający tylko z najlepszej jakości drewna pochodzącego z certyfikowanych i zrównoważonych lasów.

nowoczesne technologie budowy tarasów

Budowa drewnianych tarasów

Stosowanie wysokiej jakości materiałów nie tylko zapewnia wysoce estetyczny wygląd tarasu, ale także jego maksymalną trwałość. Nowoczesne technologie w budwonictwie pozwalają na stosowanie innowacyjnych rozwiązań, które ozdobią każdy dom oraz wpłyną na kondycję drewnianych elementów. Wie o tym nasza firma, czego dowodem jest każdy wykonany przez nas taras. Szukając więc w wyszukiwarce hasła "budownictwo Podhale", śmiało odwiedź naszą stronę.